restauracja-about

O naszej restauracji
sprawdź jak smakują nasze potrawy !

Restauracja Czarna Perła to niepowtarzalne miejsce o gustownym wystroju i jakości dań, którego nie spotkasz w okolicy. Kuchnia reprezentowana przez najwyższej klasy kucharzy zaprasza na kuchnię molekularną, kuchnię fusion, szeroki wachlarz świeżych owoców morza i ryb, które zapewniają nam codziennie dostawcy z całej Europy.

 

W menu Aqua Hotel wszystkie smaki i aromaty łączą się w niecodziennych, wykwintnych i pięknie zaserwowanych daniach. Chcemy zaskoczyć Gościa szerokim wachlarzem dań oraz trunków, które posiadamy, a tym samym zapewnić mu niezapomniane doznania smakowe. Wchodząc do nas, masz pewność, że zjesz dania z najwyżej jakości produktów co sprawia, że każde danie jest swoista uczta dla zmysłów.

Jakość i smak!dla Państwa gotują utytułowani mistrzowie kuchni.

Nasze dania przygotowywane są z niezwykłą precyzją i dbałością o każdy szczegół. W każdym z nich znajdą Państwo niepowtarzalny smak, który zawdzięczają pasji z jaką są tworzone przez naszych kucharzy.

Przejdź do strony kontaktu

Zalety restauracjismaczne i zdrowe posiłki przygotowywane ze świeżych produktów!

W naszej restauracji tradycja i nowoczesność przeplatają się z naszą nieograniczoną fantazją w poszukiwaniu nowych smaków i zestawianiu ich z tym co już znamy.

icon-01
dania
obiadowe
icon-02
zupy
i kremy
icon-03
dania
wegetariańskie
icon-04
desery
i ciasta
icon-05
dania
rybne
icon-06
napoje
i herbaty

Kulinarna podróż!poznajemy kuchnie świata

Różnorodność kulinarna naszej restauracji sprawia, że każdy Gość może choć przez chwilę przenieść się w odległe miejsca na całym świecie.

Przejdź do strony kontaktu